Tpileti mitmekülgne infoteenindaja Kimberli

Vestlesime meie huvitava ja särava kolleegi Kimberliga, et saada temaga lähemalt tuttavaks ning uurida töötamise kohta T grupis. Loe lähemalt!

Millega tegelesid varem?

Olen pikalt toimetanud hoopis meelelahutus ja muusika maailmas. Seega täiesti teistsugusel alal kui infotöötaja ametikoht. Näiteks 5 aastat juhtisin muusikapoodi, olin rokiklubi mänedžer ja tegelesin ka noorte bändide otsimisega.

Millised on sinu igapäevatöö peamised ülesanded?

Eks ikka info jagamine – bussiaegade, hindade, vabade piletite olemasolu kohta. Samas infotöötaja ei tee ainult seda, mida peaks, vaid ka palju muud. Näiteks Tallinna linna tunnen hästi. Minust saaks väga hea taksojuht, sest siinsed tänavad on kõik teada.

Missugused on kõige naljakamad olukorrad, millega oma töö juures oled kokku puutunud?

Neid on tegelikult hästi palju! Mõtlesin, et hakkan lausa raamatut selle kohta pidama. Inimesed otsivad imelikke asju taga. Näiteks üks klient unustas oma hambaproteesid bussi. Siis kirjutas mitmeid kordi meile noormees, kuna oli oma kitarri kaotanud. Naljakas oli asja juures see, et ta tundis kadunud kitarri vastu huvi alles aasta aega hiljem.

Rio de Janeiro

Allikas: www.huffingtonpost.com

 

Miks just bussijaama infotöötaja ametikoht?

Kusjuures sattusin siia tööle mõnevõrra üllatuslikult. Olin töötu, kui mulle tööpakkumiste portaalist helistati ning seda kohta pakuti. Varasemalt olin paljud töökohad ise kõrvale lükanud, kuid see pakkumine tuli õigel ajal. Minu põhiolemus on inimestele vastu tulemine ja nende aitamine, mistõttu langetasin valiku selle koha kasuks.

Kuidas sulle meeldib sinu töö? Millised omadused on infotöötajal olulised?

Mulle meeldib bussijaamas töötamine väga. Kolleegid on olnud toetavad ja toredad. Kollektiividest, kus senini töötanud olen, on see üks lahedamaid ja sõbralikemaid. Kõige tähtsam omadus infotöötajas on kannatlikkus, sest kliente on palju ning neil on erinevad iseloomud. Tähtis on see, et sa tead, mida teed. Tuleb olla professionaalne ning asjatundlik. Sellel töökohal ei saa surmtõsine olla, sest huumoriga lahendab ära palju probleeme. Soe, avatud olek ning hea inimeste tundmine ja mõistmine tulevad ka kindlasti kasuks.

Kui palju sinu töös on stressi? Kuidas sellega toime tuled?

Stressi on parasjagu, selle vastu ei saa vaielda. Alguses ei tulnudki väga toime, nüüd olen harjunud. Tööst vabal ajal matan end muusikasse – kuulan ja otsin palju uusi bände, käin kontsertidel. Muusika on minu jaoks teine maailm, teine seltskond, teine dimensioon. Sinna sukeldudes elangi end välja.

Kui sul avaneks võimalus reisida ükskõik kuhu, siis millise sihtkoha valiksid ning miks?

Reisiksin Lõuna-Ameerikasse. Sealne loodus, inimesed, vaatamisväärsused ja kõik mis sinna kuulub on mind alati huvitanud. Reisimine on mul üldse üks meelistegevus, kui saaksin, reisiks koguaeg. Kaugematest kohtadest olen ise käinud näiteks USA-s.

Kus tahaksid end näha 5-10 aasta pärast?

See on päris raske küsimus. Tahan õppida ja edasi liikuda. Tegeleda asjadega, mis mind huvitavad ja mida ma armastan.  Arvan, et olen 5 aasta pärast just seal, kus ma selleks hetkeks olema pean.