Maja plaan

Tallinn Bussijaama maja plaan 2021

 • CARGOBUS

  Cargobus pakub pakiveoteenuseid ja pagasihoidu. Vaata lähemalt SIIT!

  Cargobusi terminal asub Tallinna Bussijaama läänepoolses tiivas.

  Cargobusi Tallinna terminal on avatud:
  E–R 07.30–20.00
  L 08.00–16.00
  P 10.00–16.00

 • KOHVIK

  Tkohvik pakub igapäevaselt mitmekesist hommiku-, lõuna- ja õhtusööki. Valikus on supid, päevapraed, võileivad, värsked salatid, saiakesed, koogid, tordid, magustoidud ja palju muud.

  Tkohvik asub Tallinn Bussijaama ootesaali juures.

  Tkohvik on avatud:
  E–P 07.30–20.00

 • KIOSK

  R-Kiosk pakub kiirtoitu, võileibu, snäkke, külmi ning kuumi jooke, ajakirju ja palju muud.

  R-Kioskid asuvad Tallinna Bussijaama ootesaalis ning õues ooteplatvormide juures.

  R-Kiosk ootesaalis on avatud:
  E–L 06.30–21.00
  P 07.00–21.00

  R-Kiosk ooteplatvormidel on avatud:
  E–R 08.00–16.00

 • BAAR JA POOD

  100 Õlle kohas on valikus üle 300 käsitööõlle Eestist ja mujalt. Maitse kohapeal või osta kaasa.

  100 Õlle koht asub Tallinna Bussijaama peauksest sisenedes vasakul, treppidest alla ja tualettide ees.

  100 Õlle koht on suletud.

 • OOTEALA JA PILETIMÜÜK

  Ootealal on loodud mugavad võimalused istumiseks ja mõnusaks ajaviiteks. Ootealalt leiab Tallinna Bussijaama reisiraamatukogu, mis pakub kaasahaaravat lugemist igale maitsele. Raamatuid võib endaga kaasa võtta ja hiljem tagasi tuua või asendada mõne teise raamatuga.

  Tallinna Bussijaama reisiraamatukogu kõrval asub mängunurk lastele, kus väikesed rännusellid saavad lõbusalt aega veeta kuni on aeg sammud bussi peale seada.

  Tallinna Bussijaama akendel saab nautida Eesti Kunstimuuseumiga koostöös sündinud näitust erinevatest Eesti Kunstimuuseumi ekspositsioonidest pärit maastikumaalidest. Vaata lähemalt SIIT!

  Kassa on avatud esmaspäevast reedeni ajavahemikus 07.30–19.30, laupäeviti ajavahemikus 08.00–19.00 ja pühapäeviti ajavahemikus 09.00–19.00. Vaata lähemalt SIIT!

  Kassade juures asuvad ka Tpileti piletimüügiautomaadid.

 • WC

  WC-sse pääseb õuest peahoone siseküljelt ja majast seest. Kasutamistasu on 0,40 €. Tasuda saab sularahas ja viipemaksega.

  Inva-WC asub peatuse nr 5 juures. Ukse avamiseks on vajalik helistada turvatöötajale numbril +372 5331 1725.

  18.10.21–25.10.21 toimuvad Tallinna Bussijaama tualettides remonttööd. Sellel ajal tualette kasutada ei saa. Ajutised välitualetid ja kätepesujaam asuvad Tallinna Bussijaama ooteplatvormidel.

 • WiFi

  Tallinna Bussijaama territooriumil levib tasuta WiFi. Võrgu nimi on T-pilet-WiFi.

 • PAKI- JA PAGASIHOID

  Paki- ja pagasihoid asub Tallinna Bussijaama peauksest sisenedes vasakul, treppidest alla ja tualettide ees. 24 tundi pakihoidu maksab vastavalt kapi suurusele 1–3 €. Paki mõõdud võivad olla maksimaalselt 60 cm x 45 cm x 90 cm. Pakiautomaadi võtme kaotamise trahv on 50 €.

  Mõõtmetelt suuremaid pakke ja pagasit saab hoiustada Cargobusi terminalis. Cargobusi teenuse hinnakirja leiab SIIT!

  Cargobusi Tallinna terminal on avatud:
  E–R 07.30–20.00
  L 08.00–16.00
  P 10.00–16.00

 • PANGAAUTOMAAT

  Tallinna Bussijaamas on Swedbanki, SEB ja LHV/Luminori pangaautomaadid.

  Rahaautomaadid asuvad Tallinna Bussijaama peauksest vasakul, treppidest alla ja tualettide ees.

  Piiratud liikumisvõimega isikute abistamiseks trepil helistage +372 5331 1725.

 • TAKSO

  Tallink Takso, Takso24 ja Tulika Takso asuvad saabuvate busside ala juures.

  Bolti esimene ametlik peatuspunkt Eestis asub Tallinna Bussijaama peaukse ees asuva parkla juures.

  Vaata lähemalt SIIT!

 • RATTAPARKLA

  Bikeep rattahoidja asub peaukse juures. Vaata kasutusjuhendit SIIT!

  Tavaline rattahoidja asub sisehoovis ooteplatvormide juures.

 • INVATEENUS

  Puudega ja piiratud liikumisvõimega isikute abistamine Tallinna Bussijaamas

  Tallinna Bussijaama hoones ja territooriumil on tagatud puudega ja piiratud liikumisvõimega isikutele ligipääs kõikidele bussijaama teenustele, sealhulgas juurdepääs busside saabumiste ja väljumiste platvormidele.

  Juhul kui puudega või piiratud liikumisvõimega isik on abi osutamise vajadusest Tallinna Bussijaama eelnevalt teavitanud, siis tagatakse bussijaama territooriumi ulatuses vastava vajadusega isikutele abi busside väljumispeatuse ja/või taksopeatuse leidmisel ning selleni liikumisel, invatualetini ja tagasi ootesaali liikumisel, ning pileti ostmisel. Samuti tagatakse info andmine väljuvate busside ning bussijaama teenuste kohta.

  Eelnimetatud abi osutatakse puude ja piiratud liikumisvõimega isikutele alljärgnevatel tingimustel

  • Puude või piiratud liikumisvõimega isikud teatavad enda saabumisest ja vajaminevast abist vähemalt 36 tundi ette. Abi saamise vajadusest tuleb ette teavitada helistades numbrile +372 681 3444 või saates e-kiri aadressile info@bussijaam.ee. Lühema etteteatamise aja korral ei saa Tallinna Bussijaam tagada abi osutamist, kuid teeb siiski mõistlikke jõupingutusi selle andmiseks.
  • Abi vajav isik saabub bussijaama vähemalt 30 minutit enne bussi väljumist ning kui abi on tarvilik bussi liikumisel/sisenemisel, siis arvestada täiendava ajavaruga.
  • Juhul kui puudega või piiratud liikumisvõimega isikule eeldab bussiveoteenuse osutamine eriseadmete või tingimuste olemasolu bussis (ratastooli tõstuk või ratastooli koht), siis kohustub puudega isik vajalike tingimuste olemasolu täpsustama ning kooskõlastama bussivedajaga. Meditsiinilise kompetentsi puudumise tõttu ei osuta Tallinna Bussijaama personal puude ja piiratud liikumisvõimega isikute bussile ja bussilt maha tõstmise teenust.
  • Ratastoole ja muid abivahendeid käsitleb (sh nende paigutamine ja kokku pakkimine) Tallinna Bussijaama personal üksnes puudega isiku või saatja juhendamisel. Tallinna Bussijaam ei vastuta abivahenditele kahju tekitamise eest juhul, kui kahju on tekkinud nende käsitlemisel puudega isiku või saatja juhendamise kohaselt.
  • Eeltoodud punktides nimetamata abi osutatakse puude ja piiratud liikumisvõimega isikutele üksnes juhul, kui vajamineva abi sisus ja ulatuses on eelnevalt kokku lepitud. Tallinna Bussijaamal on õigus keelduda abi osutamisest, kui selle osutamiseks puuduvad vajaminevad tingimused või abi osutamiseks vajamineva personali väljaõpe.
  • Käesolevat juhendit ei saa tõlgendada selliselt, et puude ja piiratud liikumisvõimega isikutele pakutakse samaväärseid teenuseid kõikide bussivedu teostavate ettevõtete poolt ka bussides. Bussis osutatava abi ja erivahendite olemasolu tuleb täpsustada bussivedu teostava ettevõttega. Tallinna Bussijaam osutab mõistlikku abi vastava info leidmisel.